logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát
Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Cestovný ruch.

Hotelový recepčný, recepčná- Trnava - 850 €

Dátum pridania
27.01.2020
Typ
Ponúkam
Plat
850 €

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
vyššie odborné
Informácie o pracovnom mieste
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- ústna, písomná aj telefonická komunikácia s hosťom v slovenskom aj anglickom jazyku
- zodpovednosť za procesy check in a check out
- práca v rezervačnom systéme
- práca s pokladňou, vystavovanie účtov, predaj tovaru
- podávanie informácií o možnostiach/aktivitách v stredisku
V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. číslach +421 905 239 239, +421 905 284 284,
Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou
Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Obchodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti personalistiky pre výrobné a priemyselné spoločnosti, personálne poradenstvo, administratívne služby
Adresa spoločnosti
MIX SK, s.r.o.
Štefánikova 21/111
917 01 Trnava
Zdieľajte inzerát

Umiestnite sem váš inzerát