logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát
Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Administratíva.

Recepčná v Blumental Clinic - 1 100 €

Okres
Bratislava, Staré Mesto
Dátum pridania
07.01.2020
Typ
Ponúkam
Plat
1 100 €

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Sme Blumental Clinic – špecializovaná klinika na liečbu kŕčových žíl a iných žilových ochorení. Disponujeme unikátnym prístrojovým vybavením a špičkovým tímom pracovníkov, do ktorého hľadáme nového člena na pozíciu príjemnej a profesionálne vystupujúcej recepčnej. Ponúkame prácu v stabilnej modernej firme a príjemnom prostredí s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu. Benefitom našej spoločnosti je okrem iného aj zabezpečenie stravy a motivačný odmeňovací systém.

Miesto práce
Bratislava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ihneď

Požiadavky:
-reprezentatívne vystupovanie
-prax na podobnej pozícií je výhodou
-chuť pracovať
-znalosť nemeckého a anglického jazyka na -komunikatívnej úrovni

Výhodou je prax v zdravotníctve, poprípade v kozmetických salónoch.

Náplň práce:
-zabezpečenie chodu recepcie
-aktívna komunikácia s klientmi na klinike
-e-mailová a telefonická komunikácie s klientmi
-ochota učiť sa
Zdieľajte inzerát

Umiestnite sem váš inzerát