logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát
Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Administratíva.

Administratíva z domu, sprostredkovanie - 500 €

Dátum pridania
15.11.2019
Typ
Ponúkam
Plat
500 €

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Vedľajší pracovný pomer
Vzdelanie
základné
Ponúkam jednoduchú prácu z domu cez internet vhodnú pre každého. Ide o marketing, sprostredkovanie zákazníkov, e-mailovú komunikáciu so zákazníkmi. Provízne odmeňovanie vo veľmi zaujímavej výške. Veľmi jednoducho si zarobíte každý mesiac niečo navyše.
Pracovný čas je úplne flexibilný. Ideálne je pracovať v priemere min. 2-3 hodiny denne. Nie sú stanovené žiadne minimálne limity, ktoré musíte dosiahnuť. Nie je povinné pracovať každý deň.
Náplň práce zahŕňa: písanie textov, marketing a propagáciu tovaru, e-mailová komunikácia so záujemcami, vedenie databázy klientov, sprostredkovanie záujemcov na rôzny tovar. Nie je nutné so zákazníkmi telefonovať.
Požiadavky k práci sú počítač a internet v domácnosti, spisovná slovenčina, prozákaznícky prístup, zodpovednosť, základné znalosti v práci na počítači, voľný čas pár hodín týždenne.
Práca vhodná aj ako vedľajší či príležitostný príjem.
Výška zárobku je flexibilná na základe provízie, ktorá sa odvíja od času a snahy, ktorú práci venujete.
Zdieľajte inzerát

Umiestnite sem váš inzerát