logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát

Premeňte svoj voľný čas na peniaze s Oriflame - 100 €

Dátum pridania
30.07.2019
Typ
Ponúkam
Plat
100 €

Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Vedľajší pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Chcete zarábať na tom, čo takmer denne používate?
Chcete pracovať z pohodlia domova, vkladať inzerciu a odpovedať záujemcom?
Flexibilná pracovná doba, zaškolenie, kariéra, odmeny.
Hľadáme aktívne ženy, mamičky, babičky, môžu aj páni, ktorých láka pracovať so švédskou kozmetikou Oriflame
Katalóg po registrácii ZADARMO.

Požadujeme:
-pripojenie k internetu
-seriózny prístup k práci

Ponúkame:
- flexibilnú pracovnú dobu
- rastúce finančné ohodnotenie
- darčeky, jednorázové odmeny, príspevok na auto
- práca bez stresu, bez mrzutého šéfa
- zaškolenie priamo z domu - rady ako byť úspešnou/úspešným
- najlepší tým na Slovensku

Náplň práce:
-kopírovanie a vkladanie inzercie
-odpovedanie záujemcom na inzeráty
-budovanie si svojej štruktúry

Práca z pohodlia domova, vhodná pre ženy aj mužov.

Len pre vážnych záujemcov. Podrobné informácie zašlem na mail, teším sa na spoluprácu s Vami.
Zdieľajte inzerát

Inzerent
Lea

Napíšte inzerentovi

Umiestnite sem váš inzerát