logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát

Administratívna pracovníčka-personalistka - dohodou

Okres
Bardejov
Dátum pridania
24.10.2018
Typ
Ponúkam
Plat
dohodou

Nástup
2.11.2018
Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Vodičský preukaz
B
Firma MASTRA s.r.o. hľadá vhodnú kandidátku na pozíciu administratívnej pracovníčky - personalistky.
Náplň práce: inzerovanie voľných pracovných miest, vyhľadávanie a výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície, administratívne činnosti spojené s výkonom pozície.
Požiadavky: Ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou, prax min. 6 mesiacov, komunikatívnosť, samostatnosť. Nemecký jazyk výhodou.
Ponukáme: dlhodobé a perspektívne zamestnanie, príjemné pracovné prostredie, získanie skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov.
Paltové podmienky: TPP na polovičný úväzok, po zaučení možnosť pracovať na plný úväzok.
Plat na polovičný úväzok od 240 EUR ( brutto ) /mesiac.
Životopisy zasielajte na email: personal@mastra-sro.eu
Tel.kontakt: 0910 960 160
Zdieľajte inzerát

Inzerent
MASTRA
Tel. číslo
0910 960 160

Napíšte inzerentovi

Top inzerát