logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát
Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Administratíva.

Telefonista - 650 €

Okres
Košice
Dátum pridania
18.10.2018
Typ
Ponúkam
Plat
650 €

Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Hlavnou pracovnou náplňou pracovnej pozície Telefonistu:
Telefonické kontaktovanie klientov z dôvodu servisu, nahlasovanie poistných udalostí, dohadovanie osobných stretnutí
Rozviniete Vaše komunikačné a administratívne schopnosti
Získate bezplatné vzelanie v oblasti financií a poistenia
Pracovné miesto vhodné pre absolventa
Finančné benefity:
• 1Q odmeny za nasadenie a aktivity
• Môžnosť získať služobný telefón aj notebook ktorý vám ostáva aj na osobné využitie
Ďalšie benefity:
• Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej poisťovni
• Možnosť pracovať s najsilnejšími manažérmi o oblasti poisťovníctva, bankovníctva
• Atraktívne kariérne príležitosti
Požadované vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax
• Pracovný čas: od 9:00 do 15:00
• Práca na zmeny: pružný pracovný čas
Charakterizuje Vás HÚŽEVNATOSŤ, vytrvalosť a cieľavedomosť?Ak
Zdieľajte inzerát

Umiestnite sem váš inzerát