logo Predaj.sk

Otázky Firemná inzercia Moje inzeráty Pridať inzerát

Hranie a testovanie jednoduchej online hry - 1 000 €

Dátum pridania
02.10.2018
Typ
Ponúkam
Plat
1 000 €

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Vedľajší pracovný pomer
Vzdelanie
základné
Ponúkam jedinečnú možnosť pracovať z domu cez internet. Hraj online hru, zabávaj sa a zarábaj.
Sme softwarová firma, ktorá vyvíja internetové hry a hľadáme nových členov do nášho tímu, ktorí budú testovať naše online hry.
Náplň práce:
- Hranie online hry a testovanie jej správnej funkčnosti
- Zaznamenávanie chýb a návrhov do tabuliek
Požiadavky:
- Počítač a internetové pripojenie
- Základné znalosti s prácou na počítači
- Trpezlivosť, dôslednosť, zodpovednosť, rýchle reakcie
Pracovný čas a miesto výkonu:
- Pracuje sa z domu poprípade z iného vlastného miesta, ktoré máte k dispozícii
- Pracovný čas je flexibilný. Zárobok závisí od toho, koľko času práci venujete, minimálne však 2 hodiny denne

V prípade záujmu píšte a poskytnem vám viac informácií
Zdieľajte inzerát

Inzerent
praca z domu

Napíšte inzerentovi

Top inzerát