logo Predaj.sk

Ponuka pre zváračov CO2 a na zváranie hliníka - dohodou

Dátum pridania
31.05.2018
Typ
Ponúkam
Plat
dohodou

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
vyučený
Pre významnú strojárenskú spoločnosť s pôsobením v ČR hľadáme šikovných zváračov s praxou. Nástup ihneď.

Náplň práce
- zváranie hliníkových korieb
- výroba sklápacích a kontajnerových nástavieb na nákladné automobily

Druh pracovného pomeru

Ponúkaný plat
200 Kč + zákonné príplatky, bonusy, prémie

Iné výhody
- turnusová práca (3 týždne práca, 1 týždeň voľno)
- dlhodobá práca
- ubytovanie a strava HRADENÉ
- možnosť týždenných záloh (1000kč/týždeň)
- prémie

Miesto práce: Praha, Slaný

Ďalšie požiadavky na pracovníka
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť, časová flexibilita
- platné zváračské oprávnenie
- znalosť čítania výkresov
Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, automaticky súhlas so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov za účelom sprostredkovania zamestnania a to po dobu 2 rokov.
Zdieľajte inzerát

Inzerent
Katarína Novotná
Tel. číslo
0948423461

Napíšte inzerentovi