logo Predaj.sk

Operátor/ka, vodič/ka VZV, mzda od 700€ do 900€ - 700 €

Dátum pridania
30.05.2018
Typ
Ponúkam
Plat
700 €

Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
základné
Hľadáme kandidátov na pozíciu operátor/ka výroby a vodič/ka VZV.

Pracujte pre spoločnosť, ktorá je jednou s najväčších v distribúcii a výrobe automobilových interiérov – kompletné sedacie systémy, elektronické produkty a elektrické rozvádzacie systémy.

Miesto výkonu práce sú Voderady okres Trnava, Slovenská republika.

Náplň práce:
o skladanie predných autosedačiek podľa predpísaných postupov
o práca na 3 smeny (7.5 hodiny)
o čisté pracovné prostredie
o pre vodičov VZV máme jednoduchú prácu v sklade
o práca na výrobnej linke

Požadujeme:
o manuálnu zručnosť
o precíznosť
o zodpovedný prístup k práci
o samostatnosť, kvalita
o fyzickú zdatnosť

Ponúkame:
o výhodné mzdové podmienky od 700€/mesiac
o stravenka za každú smenu vo výške 3,38€
o bezplatná doprava autobusmi zo smerov Senec, Pezinok, Trnava, Jelky, Hlohovec
o prémie + 20% výkonnostný a dochádzkový bonus
o práca v stabilnej spoločnosti na trvalí pracovný pomer na dobu neurčitú
Zdieľajte inzerát

Inzerent
Martin GEREGA
Tel. číslo
0948846222

Napíšte inzerentovi