logo Predaj.sk

Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Práca v zahraničí.

CHYŽNÉ DO 4* HOTELA - HOLANDSKO. - 1 500 €

Dátum pridania
17.05.2018
Typ
Ponúkam
Plat
1 500 €

Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
základné
Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme chyžné/chyžných ktorí budú pracovať v 3* alebo 4* hoteli na holandskom ostrove Vlieland alebo Terschelling. Hotely sa nachádzajú v krásnom prostredí. Prevažná väčšina hotelov je priamo na pláži. Každý ostrov má turistické centrum, kde nájdete množstvo obchodov a počas leta sa tu konajú rôzne festivaly.

Na ostrov nie je dovolené cestovať vlastým autom. Povolenie majú iba domáci, ktorý tam majú trvalý pobyt.

Náplň práce:
- upratovanie hotelových izieb, kúpeľní a spoločných priestorov

Overený zamestnávateľ. V hoteloch už pracujú slováci. Veľa spokojných zamestnancov.

Požiadavky: - znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite životopis v anglickom jazyku + fotografiu a napíšte dátum kedy môžete do zahraničia vycestovať na email: info@europersonnel.sk
Zdieľajte inzerát