logo Predaj.sk

Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Administratíva.

NÁBOROVÝ PRACOVNÍK - PERSONALISTA S ANGLIČTINOU - TRENČÍN. - 580 €

Okres
Trenčín
Dátum pridania
17.05.2018
Typ
Ponúkam
Plat
580 €

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Sme agentúra ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do zahraničia a poradenstvom v oblasti personalistiky.

Hľadáme šikovnú kolegyňu na pozíciu náborový pracovník - personalista do našej kancelárie v Trenčíne.

Náplň práce:

- inzerovanie voľných pracovných pozícii
- denná komunikácia v anglickom jazyku
- vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie
- príprava uchádzačov na vycestovanie do zahraničia a ich nástup do práce
- vyhľadávanie nových klientov v zahraničí
- administratívne práce

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- ovládanie strojopisu a práce na počítači /microsoft word, excel, internet/
- predchádzajúca prax v personálnej agentúre - výhodou
- odolnosť voči stresu, zodpovednosť, flexibilita, samostatné myslenie

Plat:
Nástupný plat 580 Eur + provízia a

Pokiaľ máte záujem o danú pracovnú pozíciu zašlite nám životopis v slovenskom jazyku s fotkou na email: katarina.luokkanen@europersonnel.sk
Zdieľajte inzerát