logo Predaj.sk

Práca pre zváračov / zámočníkov - Spišská Nová Ves - dohodou

Okres
Spišská Nová Ves
Dátum pridania
09.04.2018
Typ
Ponúkam
Plat
dohodou

Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
vyučený
Prijmeme šikovného zamestnanca na HPP alebo ŽIVNOSŤ s nástupom ihneď.
Miesto výkonu práce: Spišská Nová Ves
Náplň práce:- zváranie oceľových profilov, oceľových plechov
- ohýbanie oceľových profilov
- brúsenie zvarov
- práca s uhlovou brúskou
- príprava profilov pred zváraním (delenie, obrusovanie).
Požiadavky na zamestnanca:- vyučenie v danom odbore ALEBO prax min. 3 roky,
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie,
- manuálna zručnosť,
- ochota učiť sa.
Výhody pre zamestnanca:- príspevok na stravu,
- jednozmenná prevádzka,
- odborné školenia,
- dlhodobá práca v perspektívnej spoločnosti.
- prvé 3 mesiace fix vo výške 800€
- mzda: 4,60€/Nh + osobné ohodnotenie + príplatok za sťažené prostredie + prémie
V prípade záujmu nám zasielajte svoje životopisy na adresu novotna@propersona.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na čísle 0948 423 461.
Zavolaním alebo odoslaním životopisu dávate súhlas v súlade so Zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov so spracovaním.
Zdieľajte inzerát

Inzerent
Katarína Novotná
Tel. číslo
0948423461

Napíšte inzerentovi