logo Predaj.sk

Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Obchod.

Čas na zmenu práce s nástupným bonusom - 900 €

Okres
Prešov
Dátum pridania
07.03.2018
Typ
Ponúkam
Plat
900 €

Nástup
2.4.2018
Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Do nášho obchodného tímu hľadáme ambicióznych ľudí ktorý chcú zmenu a radi pracujú s ľuďmi. Chceš ľudom pomáhať a mať z toho dobrý pocit?

Náplň práce
• dodržiavanie firemnej stratégie a obchodnej politiky
• firemné a medzinárodné vzdelávanie a účasť na konferenciách
• klientsky servis s 100% nasadením
• vyhľadávanie nových možností
• ponúkanie a predaj firemných produktov
• vedenie pridelenej administratívy a príprava biznis plánov
• vyhotovovanie zmlúv a spracovanie príslušnej agendy
Čo ponúkame
• Dlhodobú a stabilnú prácu v príjemnom kolektíve
• Flexibilný pracovný čas
• 200,- Eur nástupný bonus
• Priemerný plat 900,- Eur + odmeny
• Možnosť kariérneho rastu
• Bezplatné školenia
Základné požiadavky
• Minimálne stredoškolské vzdelanie
• Prax na obchodnej pozícii výhodou
• Základné počítačové znalosti – Office, Windows
• Výnimočné komunikačné zručnosti
• Bezúhonnosť a spoľahlivosť

Ak Vás naša pracovná ponuka oslovila, tak nám neváhajte napísať
Zdieľajte inzerát

Top inzerát