logo Predaj.sk

Overené práce z pohodlia domova - 100 €

Dátum pridania
09.11.2017
Typ
Ponúkam
Plat
100 €

Pre absolventa
Áno
Prac. pomer
Vedľajší pracovný pomer
Vzdelanie
stredoškolské
Hľadám ľudí, ktorí stoja o zaujímavý zárobok alebo privyrobenie si. Hľadám ľudí, ktorí chcú naozaj niečo robiť a nie naháňať sa za lákavými podvodnými ponukami na zbohatnutie. Ponúkam reálne možnosti, žiadne rozprávky. Požadujem základnú znalosť práce s internetom a na PC, kopírovanie a vkladanie textov, žiadne spamy, žiadne podvodné aktivity s obálkami a pod. Ďalej požadujem chuť denne dve alebo tri hodinky doma inzerovať na internete - budovanie si štruktúry. Ak máte záujem zarobiť si zaujímavé peniaze, píšte hneď, nie je na čo čakať. Bližšie informácie poskytnem mailom.

Požadujeme:
-pripojenie k internetu
-seriózny prístup k práci

Náplň práce:
-kopírovanie a vkladanie inzercie
-odpovedanie záujemcom na inzeráty
-budovanie si svojej štruktúry

Nutná znalosť práce na PC a internete
POZOR - Nejedná sa o manuálnu prácu na doma Pokročilá znalosť práce na PC a internete.
Seriózny záujemcovia ma kontaktujte mailom.
Zdieľajte inzerát

Inzerent
Daniela

Napíšte inzerentovi