logo Predaj.sk

STAVEBNÉ PROFESIE - Švajčiarsko - dohodou

Dátum pridania
06.07.2017
Typ
Ponúkam
Plat
dohodou

Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
vyučený
Pre nášho švajčiarskeho klienta hľadáme skúsených:

- INŠTALATÉRov - voda/vzduch/kurenie
- POKRÝVAČov - šikmé/rovné strechy
- MONTÉRov STROPOV - stropy z dreva, kovu, minerál.vlákien / Deckenmonteure
- TESÁRov
- STOLÁRov
- ELEKTRIKÁRov
- MURÁRov
- ŠALOVAČov
- MALIARov
- OMIETKÁRov
- MONTÉRov KOVOVÝCH KONŠTRUKCIÍ / Metallbauer

NÁPLŇ PRÁCE: práce realizované v stavebnej sfére

KAM: Zurich, Bern, Basel, Luzern a okolie
PLAT: od 31.-CHF/ dla praxe + diéty
NÁSTUP: priebežne

VÝHODY: švajč.pracovná zmluva, nadčasy, týždenné vyplácanie mzdy, ubytovanie zabezpečené/ hradené samostatne.

POŽIADAVKY: vyučený, prax, komunikatívna nemčina, samostatnosť, vlastné auto výhodou

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis v nemčine na E: temporer.sro@gmail.com alebo nás kontaktujte na T: +421 949 103 577.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !
Zdieľajte inzerát

Inzerent
TEMPORER s.r.o.
Tel. číslo
0949103577

Napíšte inzerentovi