logo Predaj.sk

Tento inzerát už nie je aktuálny. Pozrite si nové inzeráty z kategórie Doprava.

Voľné miesto vodiča MKD - lodné kontajnery - 1 300 €

Okres
Dunajská Streda
Dátum pridania
02.07.2017
Typ
Ponúkam
Plat
1 300 €

Nástup
07/2017
Pre absolventa
Nie
Prac. pomer
Hlavný pracovný pomer
Vzdelanie
vyučený
Vodičský preukaz
D, E
Práca profesionálneho vodiča je náročná a zodpovedná práca. To si dobre uvedomujeme v našej firma a tomu zodpovedá aj naša starostlivosť o našich zamestnancov .

Ponúkame možnosť novým kolegom rozšíriť tím u serióznej firmy z Dunajskej Stredy.
Náplň práce :
-preprava lodného kontajneru z prístavu k zákazníkovi - SK,HU , SL , IT alebo SK , D

Ťahače , IVECO , SCANIA , DAF jedno osádka , ideálna prax 1 rok.
Ak máte veľké odhodlanie no chýba prax vieme kvalitne zaškoliť a pravidelne trénovať Váš profesný rozvoj. Vo výnimočných prípadoch vieme pomôcť pri financovaní niektorých dokladov potrebných k tejto profesii. Vodičom mimo lokality DS vieme ponúknuť ubytovanie s wi-fi. Turnusy vieme dohodnúť individuálne podľa potreby.
Požiadavky :
- VP C + E
- Zdravotná a psychická spôsobilosť
- Trestná bezúhonnosť
- Karta vodiča
- Vlastná GPS
Zdieľajte inzerát